در حال بارگذاری ...

 

 

از سال 1391 با توجه به رشد فزاینده بیماری های سرطان و ابداع تجهیزات جدید در درمان آن و تغییر محسوس در نحوه کنترل سرطان و با توجه به تجارب ارزنده در بخش رادیوتراپی محب کاشان،هیات مدیره موسسه تصمیم گرفت واحدی مستقل را منطبق با دستورالعمل های وزارت بهداشت به نام " مرکز جامع پیشگیری،کنترل و درمان سرطان" ایجاد نماید.

بدین منظور در خرداد 1397 زمینی را به مساحت 1000 مترمربع در خیابان برادران شریفی منطقه ونک تهران خریداری و پس از طراحی و اخد مجوز،کلنگ احداث آن در تاریخ 7/12/97 با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران بعنوان نماینده وزیر بهداشت و درمان،به زمین زده شد و امیدواریم در طی 18 ماه آینده فاز اول آن تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران به بهره برداری برسد. بنا به سفارش مرحوم اعتمادیان مقرر است بیماران سرطانی مرکز با فرانشیز دولتی درمان شوند.

درباره مرکز

محب با نیت خیر حاج محمدرضا اعتمادیان در سال ۱۳۸۳تاسیس گردید. مرکز پیشگیری و درمان سرطان محب، به یادبود ایشان و با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی ایران، هیئت امنای صرفه جویی ارزی بیماران و شرکت مطلب کیش کلنگ زنی شده است. این مرکز به دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته ای برای تشخیص و درمان بیماری سرطان مجهز خواهد شد و بیماران با فرانشیز دولتی می توانند جهت تشخیص، پیشگیری و درمان سرطان به این مرکز مراجعه کنند . دستگاه های پیشرفته تشخیصی درمانی که با استاندارد جهانی برابری می نماید در این مرکز به کار گرفته خواهد شد. به یاری خداوند متعال افتتاح فاز اول مرکز ۹۹/۹/۹خواهد بود.

یاوران مرکز

موسسه غیر انتفاعی محب

موسسه محب با ایجاد بستر لازم، اقدام به راه اندازی این مرکز نموده است تا قدمی در خدمت بی چشمداشت به بیماران بردارد. موسسه محب مسئولیت راه اندازی و اداره این مرکز را بر عهده دارد.

شرکت مطلب کیش

گروه شرکت های مطلب" از حدود 40 سال قبل کار خود را توسط خدمات گسترده خود در زمینه صنعت بهداشت و درمان آغاز نمود.این شرکت سرمایه گذاری، پشتیبانی و به روزآمد نمودن تجهیزات مرکز را به عهده دارد.

دانشگاه علوم پزشکی ایران

این مرکز تحت نظارت و با مجوز دانشگاه علوم پزشکی ایران به فعالیت می پردازد . دانشگاه علوم پزشکی ایران حامی اصلی این پروژه است و هیئت علمی و فراگیران را به این مرکز معرفی می نماید .

هیئت امنای صرفه جویی ارزی

تامین و خرید تجهیزات این مرکز با همیاری هیئت امنای صرفه جویی بیماران که همواره تسهیلگر درمان بیماران تخصصی مثل سرطان در کشور می باشد، صورت خواهد پذیرفت و بیماران با فرانشیز دولتی درمان خواهند شد.

 

خدمات مرکز

 

غربالگری

تشخیص

آنکولوژی

رادیوتراپی

جراحی

آندوسکوپی

PET-CT

کموتراپی

Cyberknife

جراحی عمومی

کولونوسکوپی

CT-Scan

طب تسکینی

CT-Simulator

جراحی ارولوژی

بیوشیمی و سیتولوژی

پاتولوژی

 

توموتراپی

جراحی کولورکتال

 

 

 

 

جراحی زنان

 

 

 

وبسایت مرکز سرطان محب

 

اخبار مرتبط

آرشیو

با ما در تماس باشید