در حال بارگذاری ...

 

دهکده گردشگری سلامت محب

در فروردین 1394 برای ایجاد دهکده گردشگری سلامت زمینی به وسعت 1 هکتار در منطقه خوش آب و هوای برغان استان البرز خریداری گردید و با 3 سال پیگیری مداوم و برگزاری جلسات مختلف و اخذ 23 مجوز از مراجع قانونی کلنگ احداث اولین دهکده گردشگری سلامت کشور مصادف با نیمه شعبان 1397 توسط استاندار البرز به زمین زده شد. 

این شرکت پیشران در موارد زیر بوده است:

اولین مجری دهکده گردشگری سلامت در کشور بوده است. 

اولین شرکت پیشرو در زمینه تولید دانش گردشگری در حوزه سلامت بوده است. 

اولین بار دانش ربات های پرستار و مراقب، پایگاه اطلاعات بیمار و همچنین ابزارهای تکنولوژی محور را در کشور بسط و توسعه خواهد داد. 

اولین شرکت در حوزه تدوین استانداردها مراقبت های پس از درمان در کشور خواهد بود. 

این شرکت تولید دانش در بخش مراقبت های درمانی و خدمات پزشکی را انجام می دهد.

 

 

و خدمات به گروه هدف زیر ارائه می دهد: 

-بیماران Post op

دهکده گردشگری سلامت علاوه بر تولید دانش در بخش مراقبت از بیمارانی که عمل قلب، ارتوپدی و ... را انجام داده اند فضایی را جهت نقاهت و درمان آن پدید می آورد که این امر موجب توسعه دانش مراقبت های پس از درمان و از سویی شرایط مطلوب تر برای نگهداری مریض خواهد بود.

-بیماران نیازمند بازتوانی

امروزه شاهد مراجعه بیماران به کشورهای خارجی جهت دریافت خدمات بازتوانی هستیم که در این خصوص می توان به بیمارهای خاص، جانبازان شیمیایی و موارد خاص و ... اشاره کرد. 

در این خصوص فضایی جهت بازتوانی آنها فراهم شده است که کلیه خدمات درمانی و بهداشتی را ارایه می دهد.

-افراد متقاضی خدمات درمانی Check up

بخشی از خدمات قابل ارایه به افراد سالم، ارایه خدمات چک آپ است که در آن دانش فنی و از سویی خدمات مورد نیاز به افراد ارایه می گردد. 

این فضا می تواند به عنوان پایلوت فضاهای پیشگیری کشور مورد توجه قرار بگیرد و از سویی می تواند خدمات دانش بنیان را ارایه نماید. 

-سرویس دهی به جامعه محلی  

در حال حاضر اسکلت آن با زیر بنای 7200 مترمربع به اتمام رسیده است و امید است درتاریخ  1398/8/8 فاز اول آن به بهره برداری برسد.

 

 

 

 

اخبار مرتبط

آرشیو

گالری تصاویر

آرشیو

با ما در تماس باشید