در حال بارگذاری ...

 


سیل مهربانی به سبک محب
در فروردین ماه سال جاری مصادف با تعطیلات ایام نوروز، بحران سیل در چند استان کشور رخ داد. پزشکان و پرسنل مجموعه محب در بیمارستان های محب مهر، محب کوثر، هاشمی نژاد و موسسه محب سلامت کاشان تصمیم گرفتند هماهنگ با هم با هر توان مالی، به یاری هم وطنان سیل زده بشتابند.
 ١٣٩٨/٠٥/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه موسسه
جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه موسسه غیرانتفاعی محب سلامت پارس پیرو آگهی منتشره در روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات به شماره 27319 مورخ 12/04/1398 راس ساعت 9 صبح روز چهارشنبه مورخ 26/04/1398 با حضور اکثریت اعضاء هیات امناء در اقامتگاه قانونی موسسه واقع در تهران . خیابان ولیعصر. بالاتر از میدان ونک. خیابان خلیل زاده . بیمارستان محب مهر . طبقه پنجم برگزار گردید.
 ١٣٩٨/٠٤/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
پویش ملی فشار خون در محب
همگام با پویش وزارت بهداشت، بیمارستان های مجموعه محب با اقدام به سنجش فشارخون هموطنانمان، گامی در جهت ارتقای سلامت و کاهش مرگ و میر در اثر این بیماری برداشتند.
 ١٣٩٨/٠٤/١٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
روز جهانی مشاوره و تست HIV
مجموعه آزمایشگاهی موسسه محب در بیمارستان های محب مهر و محب کوثر، با رعایت حریم خصوصی افراد، پاسخ آزمایش HIV را به دست درخواست دهنده می رساند.
 ١٣٩٨/٠٤/٠٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
۳۹ امین سمینار بیمارستانی موسسه محب
در فروردین سال ۹۸، سی و نهمین دوره از سری سمینار های مدیریت بیمارستانی، با نام سمینار آموزشی و تفریحی هفت، که تلاشی مداوم برای تحقق بخشیدن به اهداف محب بوده است برگزار گردید.
 ١٣٩٨/٠٣/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 صفحه بعدی >>

اخبار مرتبط

آرشیو

با ما در تماس باشید